מקור: יח״צ

מהיום: מוזיקה ב-Google Glass ואופציה לרכישת זוג נוסף

הבלוג Glass Almanac מדווח כי גוגל, אשר עדכנה את חומרת משקפי ה-Google Glass בחודש אוקטובר ואיפשרה ל-Explorers להחליף בין הגירסא הישנה של המשקפיים שלהם לחדשות, מאפשרת לאותם Explorers כעת לרכוש זוג נוסף, עבורם או עבור חברים שלהם. כמו כן, החברה הצהירה כי תיקנה את הבאג אשר מנע מחלק מה-Explorers לגשת לחנות האביזרים של Google Glass, ושלחה להם את הודעת הדואר האלקטרוני הבאה:

קרדיט: Glass Almanac

קרדיט תמונה: Glass Almanac

שירות המוזיקה Play Music מגיע ל-Google Glass עם אוזניית סטריאו חדשה

שירות ה-Play Music של גוגל מאפשר למשתמשים לאחסן בחינם על גבי שרתי הענן שלה עד 20,000 שירים, וכעת כל השירים הללו נגישים למשתמשים דרך המשקפיים. גוגל השיקה היום את אפליקציית Play Music למשקפי ה-Google Glass, ומשתמשים אשר מנויים לשירות כמשתמשי All Access יוכלו ליהנות מעשרות מיליוני שירים ישירות אל המשקפיים.

כמו כן, באותה ההזדמנות, השיקה גוגל אוזניית סטריאו חדשה למשקפיים המתחברת לאותה יציאת ה-USB במכשיר כמו האוזנייה הנוכחית, במחיר של 85 דולרים. בנוסף, עדכון תוכנה חדש שהושק היום למשקפיים הביא סט פקודות חדשות, וכעת ניתן לפקוד על המשקפיים להקשיב לשיר מסויים שתרצו, על ידי הפקודה: "OK Glass, Listen To", זאת בנוסף לפונקציונליות הקיימת במכשיר, המאפשרת לשאול את המשקפיים לאיזה שיר אתם מקשיבים.

אודות glassisrael

כתוב תגובה

כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם.חובה למלא את השדות המסומנים *

*