משקפי מרשם עם Google Glass
מקור: חשבון ה-Google Plus של Brian Matiash

התפרסמו: תמונות חדשות של Google Glass עם משקפי מרשם

אחד האתגרים הגדולים ביותר ש-Google תצטרך לפתור לפני ההשקה הרשמית של המשקפיים החכמים שלה, Google Glass, הוא נושא משקפי המרשם. במתכונת הנוכחית של המכשיר, מרכיבי משקפיים על פי מרשם אינם יכולים להסתדר לחוויה שבהרכבת משקפי ה-Google Glass, שכן מדובר בשני מכשירים המפריעים האחד לשני. אנשים שניסו להרכיב את המשקפיים ביחד עם משקפי ה-Google Glass דיווחו כי מדובר על שילוב כמעט בלתי אפשרי, אשר יצר מצב בו הם מרכיבים את המשקפיים שלהם או את משקפי ה-Google Glass, בנפרד. על פי התמונות לפחות, המשקפיים בהחלט נראים פחות מאיימים ממה שהן נראים עכשיו.

מתאימים את Google Glass לכל המשתמשים

בהמשך לכך, לפני מספר שבועות נפוצו שמועות שמקורן בוול סטריט ז׳ורנל, כי גוגל וVSP Global המתמחה בתחום משקפי השמש, החלו בשיתוף הפעולה בכדי לאפשר לאותם האנשים המרכיבים משקפיים ליהנות מן היתרונות הגדולים של משקפי ה-Google Glass, בעזרת משקפי מרשם עם מסגרת מיוחדת, המתלבשת על מסילה כחלק מהמשקפיין של גוגל. כעת, נראה שיש שמץ של אמת בשמועות הללו, כאשר עובד גוגל בשם בריאן מתיאש (Brian Matiash) פרסם בבלוג האישי שלו ב-Google Plus כי: ״שמתי לב שכאשר עובד נוסף בגוגל בשם Cody Sumter עבר ליד השולחן שלי עם משקפי מרשם של Google Glass. הוא היה אדיב מספיק בכדי לתת לי לצלם כמה תמונות של הזוג הנאה של משקפי השמש האינטיליגנטיות שלו ואני רוצה לשתף אתכם כאן. מסגרת הטיטניום משתלבת יפה עם משקפי ה-Google Glass בצבע לבן.״

משקפי מרשם עם Google Glass

מקור: חשבון ה-Google Plus של Brian Matiash

פרט לשיתוף הפעולה אשר לכאורה נרקם בין VSP Global לגוגל, חברת נוספות, ביניהן Rochester Optical הכריזו על כוונתן להשיק משקפי מרשם עבור המשקפיין של גוגל. טים מור, טכנולוג בחברה ואחד המשתמשים הראשונים של המשקפיים סיפר בלהט ב-Google Plus כי: "אחרי חודשים מתחת לרדאר, אנחנו שמחים סוף סוף לספר לכם על החדשות המרגשות הללו. Rochester Optical תייצר משקפי מרשם מותאמים אישית, לצרכי ראייה, אופנה, וספורט עבור Google Glass. מחיר המסגרת והעדשות יהיה, על פי החברה זהה למחיר של עדשות רגילות ומסגרת רגילה. בכדי לקבל את המשקפיים המותאמות אישית, הלקוחות יצטרכו להזין את פרטי המרשם של המשקפיים שלהם באתר האינטרנט של החברה, לבחור צבע ולקבל אותם תוך 2 ימי עסקים. נכון לעכשיו, תאריך ההשקה המשוער של משקפי המרשם הללו יהיה בסביבות חודש ינואר.

האם הייתם שוקלים ללבוש את משקפי ה-Google Glass עם משקפי מרשם? ספרו לנו בתגובות ובדיונים.

אודות glassisrael

כתוב תגובה

כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם.חובה למלא את השדות המסומנים *

*