מייסד גוגל, סרגיי ברין: ׳׳סמארטפונים מסרסים אתכם׳׳

בכנס טד השנתי (TED) אשר מתקיים בקליפורניה, התבטא במפתיע המייסד של גוגל, סרגיי ברין, כנגד סמארטפונים בטענה כי הם "מסרסים" את המשתמשים. סרגיי ברין עלה לבמה כשהוא מרכיב זוג משקפי גוגל גלאס ונאם נאום מעניין במיוחד. ברין הסביר על היכולות של הפיתוח החדש, על ההבדלים בין גוגל גלאס לבין סמארטפונים ובאופן מפתיע למדי (בייחוד לאור הקשר בין גוגל לאנדרואיד) טען כי השימוש בסמארטפונים מקביל ל "ליטוף פיסת זכוכית חסרת תכונות מיוחדות".

sergeybrinted_large_verge_medium_landscape

סרגיי ברין בהרצאה בכנס TED

מה נבין מההתבטאות של האדם שאחראי על אחת מפריצות הדרך הגדולות ביותר במאה שלנו? לאור העובדה שאנדרואיד מכניסה לגוגל מזומנים רבים, מעניין מה החברה מעמק הסיליקון חושבת על ההתבטאות של המנכ"ל והמייסד שלה. סרגיי ברין מאמין כי הדרך מסמארטפונים לשימוש במשקפיים חכמות דוגמת פרויקט גלאס של משקפי גוגל קצרה ביותר. ברין דיבר במהלך הכנס על הצפי שלו לעתיד ועל החזון שלו עבור המשקפיים ועל הדרך שהחברה עברה כדי לייצר מוצר שיראה טוב ולא כמו "סמארטפון שמחובר לראש", כפי שמשקפי גוגל נראו תחילה לטענתו.

130228121534-sergey-brin-ted-2013-story-top

הסמארטפונים מסרסים אותנו, לטענתו.

אנו נשארים נרגשים לקראת סוף 2013 בהם אנו צפויים לראות השקה ראשונה של Project Glass עם תג מחיר צפוי של כ 1,500 דולרים (בארץ? מי יודע, נמשיך לעדכן).

אודות glassisrael

כתוב תגובה

כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם.חובה למלא את השדות המסומנים *

*