מקור: יח״צ

אודות גוגל גלאס ישראל

גוגל גלאס הנו פרויקט מחקר ופיתוח של גוגל שממוקד ביצירת אב טיפוס של משקפיים עם מסך תצוגה שיוכלו להציג מציאות רבודה. המוצר שהוצג בעת החשיפה הראשונית של הפרויקט דומה במראהו לזוג משקפיים רגיל כאשר העדשה הוחלפה במערכת תצוגה עילית. הפרוייקט, בשמו הרשמי ״Project Glass״ מפותח על ידי גוגל במתקן שמיקומו מעולם לא נחשף המכונה באמצעי התקשורת Google X Labs,‏ בו מפותחות גם טכנולוגיות עתידניות אחרות כגון מכונית ללא נהג, בלוני אינטרנט ועוד.

הבדיקות למוצר החלו באפריל 2012, והמשתמשים הראשונים, המכונים Explorers קיבלו את גירסאת הפיתוח הראשונה של המשקפיים באפריל 2013, חודשיים לאחר תחרות ifihadglass#, במהלכה חילקה החברה את 8,000 היחידות הראשונות של המשקפיים. הייעוד של מוצרי Project Glass יהיה לאפשר להציג מידע הזמין כיום לרוב המשתמשים בטלפונים חכמים מבלי שיהיה צורך להפעיל את היישומים באמצעות הידיים, וכמו כן הם יאפשרו לקיים אינטראקציה עם האינטרנט באמצעות פקודות קוליות שיעבדו על בסיס עיבוד שפה טבעית. המשקפיים מריצות את מערכת ההפעלה אנדרואיד ועל פי ההערכות, מחירן הסופי צפוי להיות בטווח המחירים של הסמארטפונים כיום (בין 250-600 דולר) והשקתן הרשמית לציבור הרחב צפויה להתרחש במהלך שנת 2014.

מקור: ויקיפדיה

מקור: ויקיפדיה

מקור: ויקיפדיה

גוגל גלאס ישראל הוא הבית הראשון בישראל למשתמשי ומעריצי גוגל גלאס. האתר הוקם בנובמבר 2013, במטרה לשרת את כל אלו שמעוניינים להתעדכן בידיעות וחדשות אודות המשקפיים, ולספק לכל הציבור הרחב בישראל בית טכנולוגי לצד קהילה תומכת והדרכה למפתחים מתחילים כיצד ללמוד לפתח אפליקציות ל-Google Glass.

מייסדי האתר