מקור: צילום מסך

תוסף חדש לוורדפרס יאפשר בלוגינג ישירות ממשקפי ה-Google Glass

אם כיום את מיטב המאמרים שאתם קוראים (כולל זה), ככל הנראה כתבו, ערכו ופרסמו באמצעות שימוש במחשבים אישיים בדרך כלל, או במקרה הכי קיצוני – טאבלטים, יכול בהחלט להיות שבעתיד הקרוב הבלוגרים שביניכם יוכלו לפרסם מאמרים ישירות ממשקפי ה-Google Glass שלהם, באמצעות הכתבה קולית או שימוש במצלמה בלבד.

בסוף חודש אוקטובר האחרון, חברת Weber Shandwick השיקה באופן בלתי רשמי את תוסף ה-wpForFlass, המאפשר לבלוגרים דרך נוספת ומעניינת לפרסם את העדכונים בבלוג האישי שלהם, ישירות דרך משקפי ה-Google Glass. התוסף עדיין לא זמין בחנות התוספים הרשמית של פלטפורמת הבלוגים הפופולרית, בעיקר מכיוון שהפונקציונליות שלו מוגבלת ונכון לעכשיו, עדיין לא ניתן לפרסם מאמרים מלאים.

Google Glass – הרבה יותר קל מלהוציא את הסמארטפון

מקור: צילום מסך

מקור: צילום מסך

בכל זאת, מה שכן ניתן לעשות באמצעות התוסף, זה לפרסם תמונות או לעשות לייב-בלוגינג לאירועים שונים – מה שהופך את התוסף לאטרקטיבי במיוחד עבור עיתונאים המעוניינים לסקר אירועים בשידור חי, ללא שימוש במצלמת וידאו. לדברי החברה, זמן פרסום הודעה באמצעות תוסף ה-wpForGlass עומד על פחות מדקה עד שהיא עולה לרשת האינטרנט.

"במקום להוציא את הסמארטפון, או את המצלמה בכדי לצלם תמונה שהצורך לפרסמה הוא מיידי, זה הרבה יותר קל" סיפר אוזי פארמן , סגן נשיא בכיר לחדשנות טכנולוגית של Weber Shandwick ל-Mashable. "התוסף עדיין אינו תומך בפקודות קוליות, אך זה בהחלט נמצא בתוכניות שלנו. זה משהו שאנחנו מקווים שיהיה ניתן להפעיל עד לזמן בו גוגל תשיק את משקפי ה-Google Glass באופן רשמי״.

צפו בוידאו המדגים את פעולת התוסף

אודות glassisrael

כתוב תגובה

כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם.חובה למלא את השדות המסומנים *

*