ה- Glassware Flow Designer

אחרי שבחודש יוני הודיעה גוגל כי בקרוב היא תשחרר את ה-" "Glassware Flow Designer, בתחילת אוגוסט ההבטחה התממשה והכלי החדש הושק.
ה- Glassware Flow Designer מאפשר למפתחי אפליקציות ומתכנתים אך לא רק לתכנן כיצד ייראו המסכים השונים וכיצד תתרחש הזרימה ביניהם באפליקציות כאלה ואחרות. התכנון קל ואינטואיטיבי, ובנוסף כבר כולל בתוכו את הסטדנרט העיצובי של גוגל גלאס, כך ששימוש בכלי זה מבטיח תוצאות התואמות את המראה של ה- Glassware.
יתרונות חשובים נוספים של כלי זה הם האפשרות להשתמש בו דרך הגוגל דרייב, כך שכל מה שצריך כדי ליהנות ממנו הוא דפדפן, בנוסף קיימת נוחות שיתוף גבוהה של התכנונים השונים הן עם חברי צוות וקולגות והן עם לקוחות.
קהל היעד העיקרי הוא כאמור מפתחים שזוכים לאפשרות לתכנן בקלות ובמהירות כל Glassware שרק ירצו וזאת בזכות העובדה שניתן להשתמש בכלי החדש עוד לפני שמתחילים לכתוב קוד ולהשקיע זמן יקר בתכנות. התהליך היעיל יותר של התכנון יניב מן הסתם גם אפליקציות איכותיות יותר כך שכולנו נצא נשכרים מה- Glassware Flow Designer.
למעשה, הכלי החדש הופך את כולנו, או לפחות את כל מי שיש לו רעיון לאפליקציה שיכולה להתאים לגוגל גלאס, למפתחים בפוטנציה. כל אחד יכול לבחון את הרעיון שצץ בראשו, גם אם הוא נטול ידע טכני או יכולות תכנות, ולראות האם הוא אכן ישים, ואפילו לפתח אותו בעזרת אנשי מקצוע בתחום – ומי יודע, אולי בזכות חוכמת ההמונים יצוץ Glassware שישנה את העולם.

אודות glassisrael

כתוב תגובה

כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם.חובה למלא את השדות המסומנים *

*