ג'נרל מוטורס בחנה את גוגל גלאס – ומוכנה לעבור לשלב הבא

פה ושם נשמעת ביקורת המכתירה את גוגל גלאס כעוד מוצר מיותר של תרבות השפע המערבית, אולם מצד שני למשקפיים החדשניים עשויים להיות שימושים רבים: דוגמה אחת לכך היא סיוע לעובדים במסגרת תהליכי הייצור במפעלים של חברת רכב הנודעת ג'נרל מוטורס. אנשי החברה, המשקיעה משאבים רבים בחשיבה על רעיונות חדשניים ומציאת דרכים להשתכלל ולהתייעל, בחנו את הגוגל גלאס מזה מספר חודשים, ולדבריהם התוצאות הרבה יותר ממשביעות רצון.
אחת הדוגמאות אותה סיפקו אנשי ג'נרל מוטורס היא איטום דלת וצביעתה – פעולות המחייבות ידיים חופשיות, אחד היתרונות הטמונים במשקפיים של גוגל. לדברי נציגי החברה הם בוחנים שלבים נוספים בתהליך הייצור שבהם הגוגל גלאס עשויים לסייע, וביניהם בדיקות האיכות ופעולות מורכבות יחסית שעבורן המשקפיים יכולים להציג את כל ההנחיות, לפי הסדר, מול העיניים מבלי שהעובד יצטרך להסיט את מבטו מהרכב או להחזיק ביד דף הוראות.
בנוסף בוחנת ג'נרל מוטורס סורקים תלת ממדיים שמאפשרים לסרוק את הסביבה האמיתית בה מתבצע תהליך הייצור, לספק תמונה מדויקת יותר משרטוטים, והכל במהירות מרשימה – ובאופן כללי, כך מאמינים בחברה, טכנולוגיות מתקדמות דוגמת הגוגל גלאס ואחרות יסייעו להם להגדיל שממעותית את היקפי הייצור ואת איכות הרכבים, ובאופן כללי יסייעו לתעשיית הרכב בארה"ב להשתקם ואפילו להמציא את עצמה מחדש.

אודות glassisrael

תגובה אחת

  1. שלום,

    ידוע לך איך מזמינים את המשקפיים לארץ?

כתוב תגובה

כתובת הדואר האלקטרוני שלך לא תפורסם.חובה למלא את השדות המסומנים *

*